8-8-2019

МІЙ ВИБІР – МОЄ МАЙБУТНЕ!

Вибір професії – це справа не одного дня, недарма кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. Від того, наскільки правильно вона обере свій життєвий шлях, залежатиме її професійне щастя.
Щоб запобігти помилок у виборі професій, необхідна систематична робота з профорієнтації з учнівською молоддю. Старшокласникам часто бракує інформації, що стосується питань професійного вибору в сучасних соціально-економічних умовах.
З метою інформування про великі можливості вибору у світі професій 17 квітня 2019 року у Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проведена професіографічна інтерактивна екскурсія з елементами воркшопу для учнівської молоді Оскольської ТГ Ізюмського району, Харківської області. 
Захід розпочався з семінару з елементами тренінгу «Хочу та можу, а чи потрібно?». Практичний психолог Центру Мостіпан Тамара Василівна разом з учнями визначили принципи, етапи і засоби побудови кар'єри. Також наголосила, що завжди і особливо сьогодні на ринку праці цінуються «професіонали своєї справи». Проаналізавули формулу щастя: «З задоволенням на роботу і з задоволенням додому», тобто як не помилитися и вибрати саме ту професію, яка стане основою щастя та добробуту.
Захід продовжили майстри виробничого навчання сфери металлообработки, послуг та будівельної. Учні мали нагоду ознайомитися з представниками різних професій, прийняти участь у воркшопах та пройти професійні проби.
Представник громади та учні були здивовані сучасністю робіт і можливостями навчального закладу.Вони висловили слова вдячності та запевнили, що почуте та побачене обов'язково врахують при виборі професії.

Роздрукувати