12-9-2018

Міжнародний день краси

          Кожна людина бажає гармонії душі та тіла, але кожна жінка  намагається ще й виглядати  красиво – це її природнє бажання! Так з нагоди відзначення Міжнародного дня краси,  майстри виробничого навчання та слухачі сфери послуг Харківського центру професійно-технічної освіти 11.09.2018 прийняли участь у заході «Парад професій краси», який відбувся у Харківському міському центрі зайнятості.

             Слухачі з професій «швачка» та «кравець» продемонстрували модельний одяг, який виробили під час проходження виробничого навчання в майстернях Центру.

            Майстри та слухачі з професій «перукар», «манікюрник», «косметик» проводили майстер класи для дітей та презентації професій для дорослого населення. Слухачі які навчаються в центрі поділились своїми історіями, як вибір професії змінив їх життя найкраще, що завдяки службі зайнятості вони змогли втілити свої мрії в життя.

       Так майбутні перукарі – навчали дітей виконувати сучасні зачіски за допомогою косоплетіння,  знайомили з технологіями догляду за волоссям, а манікюрники –  навчали дівчаток та хлопців виконувати елементи експрес манікюру та розповідали, як потрібно кожного дня здійснювати догляд за руками.

Майстер виробничого навчання за професією «косметик» підготувала цікавий семінар – презентацію за темою «Догляд за шкірою у підлітковому віці».

Захід мав успіх, тому що майстрів ще довго оточуючи розпитували про навчання у Центрі, як діти так і доросле населення.

Роздрукувати