8-8-2019

МОЯ ПРОФЕСІЯ- МОЄ МАЙБУТНЄ!

11 травня 2019р. фахівцями Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за участю Благодійної організації "Благодійний фонд Волонтери: Дорослі-Дітям" був проведений профорієнтаційний захід для дітей КНП " Обласний дитячий туберкульозний клінічний санаторій". Розпочався захід презентацією Центру,ознайомленням дітей з освітніми послугами, професіями за якими проводиться навчання та сучасною матеріально-технічною базою Центру. Увазі дітей були представлені будівельні професії: маляра, штукатура, лицювальника-плиточника, монтажника гіпсокартонних конструкцій шляхом проведення майстер-класів у реальній ситуації ремонту приміщення, перетворюючи звичайну кімнату у красу та затишок. Діти розводили фарбувальну суміші, власноруч приймали посильну участь у ремонті. А майстри допомагали учасникам заходу виконувати роботи професійно та з любов'ю до справи..
Фахівці Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості в ігровій формі розказували дітям про поняття «професія». Виводили формулу вибору майбутньої трудової діяльності пробуючи себе у ролі представників різних професій. Діти, за бажанням, спробували себе у ролі «швачки», «кравця», перукаря». В ході заходу учасники отримали відповіді на запитання, які виникли, поділились враженнями та висловили задоволення від побаченого та почутого.
Демонстрація майстер-клас була логічним продовженням популяризації актуальних професій та потенціалу навчального закладу. Всі присутні були у захваті та приємно враженні від побаченого.  Дивитись більше в фотогалереї

Роздрукувати