14-5-2021

НАЙАКТУАЛЬНІША ПРОФЕСІЯ СЬОГОДЕННЯ

13 травня 2021 року у Центрі відбулося чергове оцінювання результатів професійного навчання слухачів з професії «Педикюрник».
 
Слухачі опановували професію під керівництвом досвідченого майстра виробничого навчання Яни Адамян. Під час навчання вони отримали початкові навички по цій корисної професії: навчилися чистити нігті на пальцях ніг, надавати нігтям потрібну форму, обробляти кутикулу, очищати нарости на ступнях і п'ятах, обробляти врослі і деформовані нігті, робити масаж ніг і доглядати за шкірою і нігтями, покривати нігті лаком тощо.
 
Удосконалювали професійні навички слухачі на виробничій практиці на базі роботодавців в салонах краси, перукарнях міста Харкова та Харківської області.
 
На атестації слухачі презентували свої роботи: класичний педикюр, європейський педикюр, апаратний педикюр, SPA-педикюр. При виконанні робіт враховувалися особливості стану ніг клієнтів: суха або груба шкіра, врослі нігті, тріщини. Ці особливості також були описані в письмових екзаменаційних роботах, як і технологічні процеси виконання різних видів педикюру та догляду за шкірою і нігтями ніг.
 
По завершенню атестації усім слухачкам присвоєно кваліфікацію «Педикюрник 2 розряду (ІІ клас)».
 
Слід відзначити, що більшість випускників працевлаштовується до салонів краси та мають намір продовжувати підвищувати кваліфікацію майстра педикюрної справи.

Роздрукувати