24-6-2021

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР

22-23 червня 2021 року на базі Харківського центра професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся перший захід проєкта «Підтримка економічного розвитку жінок та внутрішньо переміщених осіб в Укараїні «SEW Ukraine»» для жінок, які відносяться до цільових груп проєкту (жінки, що належать до вразливих категорій населення, як то ВПЛ, жінки з інвалідність та інші групи) .
 
Організатор: Благодійний фонд «Горєніє».
 
Тематика навчального семінара:
Перший день - порядок державної реєстрації фізичної особи – підприємця, вибір системи оподаткування, основи обліку.
Другий день – порядок ціноутворення в галузі легкої промисловості, формування вартості товарів та послуг, основні маркетингові інструменти, принципи кооперації мікро виробників легкої промисловості.
 
За результатами проведеного навчання, високо мотивованим учасницям буде забезпечено підтримку у реєстрації їх власної справи, допомогу у створенні бізнес плану, підтримку у побудові механізмів продажів вироблених товарів. Також буде забезпечено подальше (поглиблене) навчання з бізнес процесів, юридичну та бухгалтерську допомогу у форматі хелп деск, можливість безоплатного користування швейною технікою, приєднання до кооперативу, а також участі у програмі пільгового кредитування (за потребою) та програмах просування на українських та міжнародних ринках.

Роздрукувати