20-7-2018

Нові компетентності – нові можливості

Випуск слухачів за напрямом підвищення кваліфікації «стратегічне планування і розвиток приватного підприємництва»

Сучасне українське суспільство все більше усвідомлює, що підприємництво є одним з найважливіших чинників формування і розвитку економіки з ринковим механізмом господарювання. Малий бізнес є базою для розширення підприємницької активності і основою для росту чисельності середнього класу. Розвиток малого бізнесу таким чином є ключовим завданням для стабільного та довготривалого розвитку держави. Зусилля, що прикладаються на рівні держави в цілому і регіону, спрямовані на підтримку малого бізнесу, починають приносити помітні результати, в тому числі й в сфері працевлаштування незайнятого населення. Разом з тим, найбільш привабливими для малого бізнесу є галузі з високою швидкістю оборотності та невисокими витратами на створення робочих місць: оптова та роздрібна торгівля, операції з нерухомим майном, оренда, надання послуг в сфері індустрії краси тощо.

Підприємницька діяльність – це усвідомлений крок, який робить людина, маючи на меті досягнення матеріального успіху та морального задоволення у вибраній сфері. Стати на підприємницький шлях нелегко. Треба вміти оцінити свої сильні та слабкі сторони, бути готовим до пошуку нових можливостей, планомірним і чітким у роботі, впевненим у власних силах.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – оптимальний стартап, який надає у стислі строки необхідні знання та компетенції в області підприємницької діяльності. Як перетворити свою бізнес-ідею в успішний бізнес, тонкощі юридичного супроводу, залучення маркетингових стратегій та інструментів, оподаткування та спрощені системи обліку звітності і загалом написання бізнес-плану опанували впродовж десятиденного навчання слухачі групи №149-ХЦ-Ц/18, випуск яких відбувся 20 липня 2018 р. Слухачі, блискуче захистили свої бізнес-плани.

Вітаємо із закінченням навчання! Віримо, що отримані знання та ваші креативні бізнес-ідеї перетворяться на успішний процвітаючий бізнес. Бажаємо успіху!

Роздрукувати