9-2-2021

НОВІ МОЖЛИВОСТІ: СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ ГРОМАДИ ПРО МОЖЛИВУ СПІВПРАЦЮ.

Протягом першого тижня лютого 2021 року директор Харківської обласної служби зайнятості Володимир Міненко та заступник директора з навчальної роботи Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Ірина Полуніна відвідали територіальні громади Харківщини: Красноградська, Наталинська, Дергачіівська, Чугуївська, Валківська, Люботинська та Пісочинська громади.

В ході зустрічі з головами громад  обговорили основні напрямки співпраці, нові можливості навчання на базі Центру, а саме курси з опанування інструментів дистанційної освіти для вчителів громад; навчання базовим навичкам роботи з комп’ютером для людей пенсійного віку.

Слід зазначити, що в громадах зацікавилися і навчанням кухарів та медичних працівників без відриву від виробництва; підвищенням кваліфікації людей старше 45 років, учасників АТО/ООС та переселенців за ваучерам.

В результаті проведених зустрічей  підписані «Угоди про співпрацю» між службою зайнятості і головами громад.

На думку Ірини Полуніної, співпраця служби зайнятості з громадами повинна бути направлена на соціальну підтримку громадян - супровід учасників АТО, осіб з інвалідністю, людей літнього віку, надання населенню профорієнтаційних послуг та можливості підвищувати рівень професійної компетенції, як у навчальних установах, так і у Центрі.

Роздрукувати