27-8-2021

НОВИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання.
 
Ваучер на навчання - це реальний шанс, який надається громадянам певних категорій здобути новий фах чи підвищити кваліфікацію за вже набутою професією.
 
Так, Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі - Центр) проводить навчання за ваучером за такими професіями: кухар, токар, слюсар-ремонтник, швачка, кравець, лицювальник-плиточник, оператор верстатів з програмним керуванням, фрезерувальник, плодоовочівник, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, верстатник широкого профілю.
 
Днями в Центрі відбулася державна квалійікаційна атестація слухачок з професії "Кухар".
 
На атестації слухачки підтвердили високий рівень професійної підготовки, продемонстрували відмінні знання: рецептури, технології виготовлення, вимоги до якості, правила роздачі (комплектації), терміни та умови зберігання страв; види, властивості, кулінарне призначення та особливості обробки овочів, грибів, круп, макаронних та бобових виробів, сиру, яєць, напівфабрикатів з котлетної маси, тіста та інших продуктів, ознаки та методи визначення їх доброякісності; прийоми, способи та послідовність виконання теплової обробки продуктів тощо.
 
"Навчання за ваучерами допоможе набути нову професію або спеціальність, удосконалити знання та уміння, а тим самим надати впевненості у завтрашньому дні працюючим особам або знайти своє місце на ринку праці тим, хто сьогодні залишився без роботи", - зазначила методист Центру Світлана Федоренко.

Роздрукувати