25-8-2020

ПЕРША АТЕСТАЦІЯ СЛУХАЧІВ З ПРОФЕСІЇ "ПЛОДООВОЧІВНИК"

Сучасні агропідприємства приділяють особливу увагу практичним компетенціям своїх працівників та вимагають знання усіх тонкощів своєї справи. Також слід відзначити, що останнім часом на Харківщині досить активно розвивається плодоовочівництво, садівництво та ягідництво. Таким чином, конкурентоздатний фахівець на ринку праці повинен володіти широким та ґрунтовним спектром знань та навичок в агрономії.

Саме тому, у минулому році Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості отримав ліцензію на провадження освітної діяльності у сфері професійної освіти з професії «Плодоовочівник».

 25 серпня 2020 року відбулася перша державна кваліфікаційна атестація слухачів групи №14-ХЦ/20 з професії «Плодоовочівник».

На атестації слухачі підтвердили високий рівень професійної підготовки, продемонстрували відмінні знання щодо технологій вирощування овочевих і плодово-ягідних культур; видів добрив, способів і термінів їх внесення в ґрунт; видів захворювань і шкідників сільськогосподарських культур тощо.
По завершенню атестації усім слухачам присвоєно кваліфікацію «Плодоовочівник, 1 розряду ».

 «Навчання у Центрі професії плодоовочівника для мене, як друга молодість. Отримала знання з овочівництва, які стануть в нагоді не тільки для працевлаштування, але і у домашньому господарстві.» - відзначила слухачка Любов Бакаєнко.

Роздрукувати