5-10-2020

ПЕРУКАР - КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНА ПРОФЕСІЯ ХАРКІВЩИНИ

Професія «Перукар» не терпить дилетантів. Як і в усіх великих і малих справах, тут потрібна єдність багатьох чинників, головні з яких - професійні знання всіх тонкощів перукарської справи, любов і вірність своєму покликанню. Конкуренція на сучасному ринку праці, вимагає від майбутнього перукаря не лише глибоких теоретичних знань, практичних вмінь та навичок, а й швидкої модернізації, креативності, постійного оновлення власного досвіду у виробничій сфері.

05 жовтня 2020 року, у Центрі відбулася державна кваліфікаційна атетстація у групі №4-ХЦ/20 з професії «Перукар (перукар-модельєр)».

За час навчання слухачами освоєні в повному обсязі жіночі та чоловічі стрижки, укладки, зачіски, різні техніки фарбування, техніки завивок і багато інших хитрощів які роблять роботу справжнього майстра шедевром.

Члени державної екзаменаційної комісії відзначили достатньо високий рівень знань випускників та практичної підготовки, підтвердженням чому є позитивні оцінки студентів, що дозволило присвоїти всім слухачам кваліфікацію «Перукар (перукар-модельєр)».

 «Навчання перукаря передбачає відповідальне ставлення до навчального процесу, максимальну увагу та бездоганне дотримання вимог на робочому місці. А ще – талант і велику любов до професії. Саме творчі та ініціативні добиваються реальних результатів, проявляють себе під час виробничої практики та претендують на кращі робочі місця в престижних салонах» - зазначила голова комісії Лариса Єндовицька.

Роздрукувати