20-9-2020

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОПЕРАТОРІВ КОТЕЛЕНЬ

У зв'язку з постійними технологічними інноваціями в будівельній галузі змінюються вимоги і розширюються завдання по обігріву приміщень різного типу і призначення, стрімко модернізується опалювальне обладнання. Впроваджуються нові види палива та системи опалювання. У зв’язку з цим, набуває актуальності щорічне підвищення кваліфікації з питань охорони праці для операторів котельні, які обслуговують такі системи опалювання.

 З 14 вересня 2020 року Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочав навчання на курсах підвищення кваліфікації за напрямом: «Спеціальне навчання на право виконання робіт підвищеної небезпеки при експлуатації обладнання котельних установок» для безробітних громадян, які в подальшому будуть працевлаштовані операторами котелень.

 Форми навчання: очна та дистанційна. Такий підхід дозволяє раціонально організувати освітній процес максимально враховуючи при цьому потреби слухачів.

По завершенню навчання, за умов успішного складання іспиту за участю представників Головного управління Держпраці Харківської області, слухачі отримають посвідчення про перевірку знань з охорони праці оператора котельні.

Роздрукувати