10-12-2020

ПОКОЇВКА - ЗАТРЕБУВАНА ПРОФЕСІЯ СФЕРИ ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ

Індустрія готельного бізнесу у всьому світі стрімко розвивається. В зв’язку з цим зростають потреби в кваліфікованому персоналі для готелів. Саме тому, враховуючи попит на ринку праці,
Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – Центр) здійснює навчання кваліфікованих робітників з професії «Покоївка».
 
09 грудня 2020 року, на базі навчально-виробничого готелю Центру у слухачів групи №46-ХЦ/20 з професії «Покоївка» відбулася державна кваліфікаційна атестація.Професія покоївки, проста на перший погляд, проте, потребує низки відповідних професійних компетентностей. Так, протягом трьох місяців слухачі навчались виконувати досить відповідальну роботу, від якої залежить імідж та успіх готелю: здійснювати прибирання номерів, замінювати постільну білизну, прибирати ліжка, стежити за роботою електроприладів тощо. Всі операції необхідно виконувати охайно та швидко. Серед важливих навиків є також спілкування з клієнтами на високому культурному рівні.
 
Всі слухачі навчальної групи успішно склали державну кваліфікаційну атестацію та отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації «Покоївка 1 розряду».

Роздрукувати