30-7-2020

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ "ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПІДСУМКІВ ПРОЄКТУ "СТВОРЕННЯ ПАРТЕРСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ AGROHUB""

29 липня у прес-центрі "Накипіло" відбулась прес-конференція - «Презентація підсумків проекту «Створення партнерської платформи «AgroHub» з професійної інтеграції внутрішньо переміщених осіб та мешканців приймаючих громад».

Учасники конференції обговорювали результати проєкту, які сприятимуть розвитку ОТГ.

Спікери:
Олександр Чумак – президент Асоціації приватних роботодавців
Богдан Гвіздала – представник кооперативу «ЕкоФорт» (Олексіївська ОТГ, Первомайський р-н)
Станіслав Сурженко – представник кооперативу «ЕкоФорт» (Олексіївська ОТГ, Первомайський р-н)
Ірина Полуніна – заступник директора з навчальної роботи Харківського центру професийно-технічної освіти державної служби зайнятості.
Станіслав Пазій – бізнесмен, засновник фірми Bio&Balm.

Ірина Полуніна розповіла про реалізацію проєкту за курсом навчання «Плодоовочівник. Використання інновацій з крапельного зрошення землі» для мешканців ОТГ Харківської області. Навчання здійснено в Центрі на експерементальному майданчику з системою крапельного зрощення землі, де висадженні кущі лохини та малини.

«Продовженням реалізації проєкту стане розвиток короткотермінових курсів навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації актуальних для агросфери фахівців на базі Центру» - зазначила Ірина.

Навчання мешканців ОТГ реалізовано Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості в рамках проекту «Створення простору з підтримки сучасних фермерських ініціатив «Agro-Hub» та підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Роздрукувати