13-3-2020

ПРЕСТИЖНА ПРОФЕСІЯ ІНДУСТРІЇ КРАСИ

2 березня 2020 року у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася державна кваліфікаційна атестація за професією «Перукар (перукар-модельєр)».

Індустрія краси постійно розвивається. І професії фахівців, які працюють у цій сфері, завжди були затребуваними та цінувалися клієнтами. Адже, як кажуть в народі, додати краси зовнішньому вигляду людині можуть два майстри: один з них перукар, другий кравець. А за престижністю професія «Перукар» сьогодні не поступається іншим шанованим професіям.

Слухачі, навчались під гарантоване працевлаштування роботодавців та самозайнятість (відкриття власної справи).

 Протягом 5,5 місяців опановували знання з перукарської справи, матеріалознавства, спеціального малювання, гігієни та санітарії, охорони праці, основи професійної етики та культури спілкування, інформаційних технологій, економіки.

 Атестація проходила у форматі - показу моделей. Зачіски створені випускниками повністю відображали образ моделі, серед них були дитяча стрижка «Hair tattoo», дитяча стрижка в техніці Undercut з укладкою, стрижка «Прогресивна», «Градуйовна», «Масивна», «Рівномірна» з фарбуванням в техніці «Аиртач», «Шатуш», фарбування в техніці «Балаяж», вечірня зачиска «Об’ємний хвіст з плетінням», «Голлівудська хвиля», тощо.

 По завершенню атестації випускники одержали свідоцтва державного зразка за професією «Перукар (перукар-модельєр)».

Бажаємо нашим випускникам подальшого зростання в професійному спрямуванні та вдячних клієнтів!

Роздрукувати