20-5-2021

ПРЕЗЕНТАЦІ МОЖЛИВОСТЕЙ ПРОЄКТУ в Україні «SEW UKRAINE»

18-19 травня 2021 року відбулася презентація проєкту «Підтримка економічного процвітання жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні «SEW Ukraine»», який реалізують Харківська обласна служба зайнятості та Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості спільно з Благодійним фондом «Горєніє» та Канадською Фундацією Кооперативного Розвитку (CDF Canada).
 
У заході взяли участь: директор Харківської обласної служби зайнятості Володимир Міненко, директор Центра Роман Кір’янов, директор Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної адміністрації Петро Лапшин, Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко, керівники Благодійного фонду "Горєніє" Дениис Гречко та Олена Гречко, представники Канадської фундації кооперативного розвитку та роботодавці.
 
На заході обговорювали такі питання:
✔️ основні компоненти проєкту та визначення очікуваних результатів;
✔️ перспективи щодо можливості працевлаштування в секторі легкої промисловості учасниць проєкту;
✔️ підтримка та розвиток жіночого підприємництва в галузі легкої промисловості;
✔️ розширення спроможності учасниць проєкту через впровадження рекламної та маркетингової стратегій, а також сприяння проходження процедур міжнародної сертифікації.
 
Завершенням заходу стало вікриття навчального класу для жінок, які прагнуть підвищити компетенції з роботи на швейному обладнанні з метою подальшого працевлаштування.

Роздрукувати