Не зволікай! Запишись на навчання у листопаді за професіями: налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, адміністратор, педикюрник, лицювальник-плиточник, кравець

ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ

КЕРІВНИЦТВО ЗАКЛАДУ

НАВЧАЛЬНА БАЗА

НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

ВАКАНСІЇ

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України – державний професійно-технічний заклад третього атестаційного рівня.

Центр здійснює професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації дорослого населення, в тому числі працівників підприємств, установ та організацій за кошти юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрах зайнятості України, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, інших громадян України за власні кошти.

Матеріально-технічна база Центру відповідає існуючим вимогам та нормативам і дає змогу забезпечувати освітній процес відповідно до стандартів та вимог Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони праці України.

Для осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення забезпечено безперешкодний доступ до будівель, навчальних приміщень, кабінетів, майстерень та місць загального користування: влаштовані пандуси до будівель навчально-виробничих та навчально-фермерських майстерень; забезпечено безперешкодний доступ для осіб з обмеженими фізичними можливостями до навчальних лабораторій та кабінетів на усіх поверхах будівель; встановлені ліфти, які пристосовані для обслуговування осіб з інвалідністю.

Свідоцтво про забезпечення стану доступності будівель Центру для осіб з інвалідністю та мало мобільних груп населення

Освітній процес в Центрі здійснюється державною мовою.

Випускники Центру користуються значним попитом у роботодавців, тому що за час навчання вони встигають опанувати теоретичні знання та практичний досвід роботи.