2-6-2020

ПРОЄКТ "НОВА ПРОФЕСІЯ"

В рамках спільної реалізації проекту Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проводить безкоштовне навчання для мешканців Харківської області на курсах цільового призначення за напрямками:

✔️ «Набуття наскрізних компетентностей, необхідних для виконання основних робітничих функцій з професії «Швачка»;
✔️ «Набуття наскрізних компетентностей, необхідних для виконання основних робітничих функцій з професії «Кухар»;
✔️ «SMM-менеджер».

 Кожен курс включає два модулі: теоретичний і практичний. Теоретичне навчання проходить в дистанційному режимі із використанням платформи Moodle, яка була модернізована і адаптована під викладання у режимі реального часу. Це дозволяє забезпечити інтерактивну взаємодію між учасниками освітнього процесу. Дистанційний курс містить різні елементи: лекції, чат, практичні завдання, навчальні презентації, відеоматеріали тощо. З метою оцінювання рівня засвоєння навчального матеріалу викладачами центру розроблені власні системи оцінювання знань у вигляді різнорівневих тестових завдань.

Для удосконалення придбаних знань та практичних навичок, в межах практичного модуля, слухачі матимуть можливість пройти виробничу практику за місцем проживання.

Навчання на таких курсах має декілька переваг:
✔️ надає можливість слухачам вдосконалити уміння та навички за професійним спрямуванням;
✔️ підвищити рівень цифрової компетентності;
✔️ підвищити власну конкурентоспроможність на ринку праці.

Ініціатива "Нова професія" реалізується за підтримки уряду Німеччини в рамках проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у партнерстві з фондом "Професійний розвиток Харкова", Харківською обласною службою зайнятості та Харківський центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Роздрукувати