23-9-2021

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ SEW UKRAINE

22 вересня 2021 року, в рамках проєкту "SEW Ukraine" учасниці разом з майстрами виробничого навчання Харківського центра професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відвідали провідне підприємтсво Харківщини "Anabel Arto".
 
Anabel Arto -український бренд, який працює над створенням корсетної білизни та білизни для сну, купальників і пляжного одягу, панчішно-шкарпеткової продукції, домашнього одягу і трикотажу для всієї родини.
 
Проєкт "SEW Ukraine" допомагає жінкам відкрити власний бізнес: ательє, дизайнерську студію або просто знайти нову перспективну роботу.
 
На підприємстві "Anabel Arto" учасниц ознайомили з новітніми технологіями виготовлення швейних виробів з використанням сучасного обладнання. Також вони мали змогу засвоїти практичні прийоми з виконання основних операцій на швейному обладнанні виробника.
 
Проєкт реалізують Харківська обласна служба зайнятості та Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості спільно з Благодійний фонд "Горєніє" та Канадською Фундацією Кооперативного Розвитку (CDF Canada).

Роздрукувати