11-3-2020

ШВАЧКА – ПРОФЕСІЯ ТВОРЧИХ ЛЮДЕЙ

Кому із нас не хочеться виглядати красиво та модно? Ми витрачаємо купу часу на пошуки в магазинах потрібної моделі одягу, яка підходить нам по ціні та фасону. Але наші задуми повністю втілити в життя можуть тільки фахівці швейної справи. Ця нелегка професія потребує від робітника розвиненого художнього смаку і здібностей, наочно-образної уяви, схильності до творчості.

Затребуванність у швачках на ринку праці на сьогодення досить висока. Кваліфіковані фахівці мають змогу знайти роботу на фабриках, в приватних фірмах, салонах, ательє або займатися індивідуальним пошиттям одягу.

13 січня 2020 року у Харківському центрі ПТО ДСЗ відбулася атестація з професії «Швачка».

В процесі навчання слухачі ознайомились з обладнанням швейного виробництва, з технологією виготовлення швейних виробів, отримали теоретичні знання та практичні навички ручної та машинної роботи при виготовленні швейних виробів, обробки окремих деталей одягу. Отримані знання слухачі закріпили під час виробничої практики на швейних підприємствах: ТОВ «Торговий дім Сержио Котті», ArmStreet, ФОП Котельникова О.О., ФОП Харченко С.В..

Комісія розглянула підсумкові оцінки успішності, результати виконання кваліфікаційних пробних робіт, письмових екзаменаційних робіт (творчих робіт) та представленні швейні вироби.

За результатами державної кваліфікаційної атестації слухачі отримали кваліфікацію «Швачка 2 розряду».

Роздрукувати