4-12-2020

ШВАЧКА - ПРОФЕСІЯ УМІЛИХ МАЙСТРІВ

Майстер виробничого навчання Оксана Сосницька має великий досвід підготовки кваліфікованих швачок, проте щоразу із кожною наступною групою слухачів наче вперше проходить увесь непростий і надзвичайно цікавий та захоплюючий шлях народження справжніх майстрів.
 
Професія швачки передбачає відповідальне ставлення до навчального процесу, максимальну увагу та бездоганне дотримання вимог на робочому місці. А ще – талант і велику любов до професії. Саме творчі та ініціативні добиваються реальних результатів, проявляють себе під час виробничої практики та претендують на кращі робочі місця.
 
04 грудня 2020 року у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся черговий випуск групи слухачів за професією «Швачка».
 
В процесі навчання слухачі ознайомились з обладнанням швейного виробництва, з технологією виготовлення швейних виробів, отримали теоретичні знання та практичні навички ручної та машинної роботи при виготовленні швейних виробів, обробки окремих деталей одягу, а отримані знання слухачі закріпили під час виробничої практики. Пройшовши всі етапи навчання слухачі успішно склали державну кваліфікаційну атестацію та отримали свідоцтво державного зразка з просвоєням кваліфікації «Швачка 2 розряду».

Роздрукувати