6-9-2021

СЛОБОЖАНСЬКИЙ ТРАДИЦІЙНИЙ ЯРМАРОК

Похід на ярмарок - справжній ритуал. Це і милування, і вибір, і торг, і спілкування, а також навчання, розвага і, звичайно, покупки.
 
Протягом трьох днів, з 3 по 5 вересня 2021 року, на площі Свободи у місті Харків проходиВ традиційий ярмарок ремесел і мистецтв майстрів Слобожанщини, яка присвячена Дню підприємця.
 
До заходу долучились фахівці Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості з презентацією освітніх послуг закладу та продемонстрували практичні майстер-класи за такими професіями: манікюрник, педикюрник, адміністратор, швачка, кравець, в’язальник трикотажних виробів та полотна, маляр, штукатур, монтажник гіпсокартоних конструкцій, верстатник широкого профілю.
 
Відвідувачі ярмарку мали можливість долучитися до виготовлення брелків на гравірувальному верстаті, покриття нігтів декоративним лаком, пошиття чохлів, вив'язування браслетів, оздоблювання поверхі рідкими шпалерами, кріплення гіпсокартону до металевого каркасу, виконання слюсарних робіт у повсякденні.
 

Роздрукувати