24-2-2021

ПРОЖИВАННЯ У ГУРТОЖИТКУ

Умови проживання слухачів Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості в гуртожитку

Слухачі, які зараховані на навчання до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі - Центр), мають право у період навчання проживати на безоплатній основі у навчально-готельному комплексі (гуртожитку) Центру.

Гуртожиток розташований в мальовничому місці, неподалік від приміщень учбових майстерень. Він відповідає усім вимогам діючого законодавства щодо забезпечення належних побутових та санітарно-гігієнічних умов проживання.

Для проживання слухачів в гуртожитку передбачені двомісні кімнати, які обладнані санвузлом та душовою кабінкою. Кімнати укомплектовані комфортними меблями, столом-холодильником, кондиціонером, необхідним посудом та постільною білизною. Приміщення санітарно-гігієнічного та побутового призначення оснащені побутовою технікою (електроплитами, витяжкою, мікрохвильовою пічкою тощо), сантехнічним та іншим інвентарем відповідно до чинних санітарних норм та правил утримання гуртожитків.

Для порядку в гуртожитку встановлені камери відеоспостереження та автоматична система пожежної сигналізації. Наявність камер забезпечує захист від проникнення до гуртожитку сторонніх осіб, здійснює контроль прилеглої до гуртожитку території.

На першому поверсі гуртожитку є великий хол з телевізором та сучасними меблями. Тут можна відпочити після навчання та поспілкуватися з сусідами по гуртожитку.

Для слухачів створений інформаційний куточок де можна ознайомитись з нормативною базою, рекомендаціями щодо пошуку роботи, паспортами підприємств, на яких організовується виробнича практика. На стенді розміщені вакансії за професіями, за якими навчає центр професійно-технічної освіти, каталог бізнес-ідей, поради щодо підготовки до уроків та іспитів.

Для поселення у гуртожиток слухач має укласти договір-зобов’язання на проживання, яким регламентуються права та обов'язки слухача. Крім того він проходить вступний інструктаж з техніки безпеки та безпеки життєдіяльності, ознайомлюється з правилами проживання у гуртожитку, правилами внутрішнього розпорядку. Заселяє у гуртожиток слухачів комендант.

       Кількість койко-місць - 26.

       Вартість проживання у гуртожитку (за добу) на 2021 рік - 319,92 грн 

Правила проживання в гуртожитку

Роздрукувати