8-8-2019

СПІВПРАЦЯ ХАРКІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З «FANUC»

«FANUC» є провідним світовим виробником засобів промислової автоматизації з більш ніж 55-річним досвідом у розробці ЧПК. По всьому світу встановлено вже 3,6 млн. систем ЧПК і більше 20 тис. лазерних систем. «FANUC» належить 65% ринку інсталяцій ЧПК.
7 березня 2019 року  (далі Центр) з діловим візитом відвідав представник фірми «FANUC» технічний директор представництва в Україні Антон Грицуляк. В ході візиту Антон Грицуляк ознайомився з навчальними класами та майстернями Центру: станками з системою ЧПК FANUC, програмними тренажерами комплексом FANUC, NC AKADEMIK GUIDE (ліцензія на 16 робочих місць була придбана у FANUC раніше).


Антон Грицуляк відзначив високий технічний та дидактичний рівень викладання, великий практичний досвід в освоєнні устаткування фірми «FANUC» викладачем і майстрами виробничого навчання Центру - Лісовиком І.Д., Ямниковим П.О., Масалабом Д.Г. Висловив готовність сертифікувати Центр по стандарту «FANUC».
Для слухачів Центру з професії «Оператор верстатів з програмним керуванням» та «Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням» представником фірми була проведена лекція з презентацією тренажерного стенду ЧПК FANUC.
По завершенню лекції відбулася ділова зустріч Антона Грицуляка з адміністрацією Центру. В ході дружньої бесіди були намічені шляхи спільної співпраці в області сучасних технологій виробництва та професійного навчання з металообробки. За підсумками зустрічі було підписано протокол про намір подальшого взаємовигідного співробітництва.

Роздрукувати