13-2-2019

СПІВПРАЦЯ З КОНСТРУКТОРСЬКИМ БЮРО «ПІВДЕННЕ»

В наш час швидкозмінних технологій професійне навчання персоналу стає невідʼємною умовою розвитку будь-якою організації. Підготовці та збереження «людського капіталу» є одним з основних факторів, що дозволяють перемогти в жорсткій конкурентній боротьбі.

Ці фактори лягли в основу співпраці Харківського центру ПТО ДСЗ та підприємства КБ «Південне» по підготовці фахівців їх підприємства для роботи на новому сучасному обладнанні.   Таке професійне навчання, на замовлення підприємства, дає максимальний ефект лише тоді, коли зміст програм тісно пов'язаний зі стратегією організації –замовника.

12 лютого 2019р.закінчили навчання за професією «Оператор верстатів з ПК» група спеціалістів підприємства КБ «Південне». Це вже друга група фахівців підприємства, яка отримала нову професію та нові професійні можливості. 

Випускники, по закінченню навчання,  відмітили високу професійність педагогічних працівників, особливості продуктивного навчання та сучасність матеріально- технічної бази Центру. Все це дало їм можливість не тільки отримати знання та навички роботи на сучасному обладнанні, а також і досвід, який вони продемонстрували під час проходження виробничої практики на своєму підприємстві.

    Державна кваліфікаційна атестація пройшла успішно, випускники показали відмінні результати, а викладачі та майстри виробничого навчання отримали подяку та схвальні відгуки від випускників, тепер уже професіоналів підприємства КБ «Південне».

Роздрукувати