18-9-2021

СТОВІДСОТКОВИЙ УСПІХ!

17 вересня 2021 року в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася державна кваліфікаційна атестація для слухачок групи №48-ХЦ-ІН/21, які навчалися за професією «Покоївка».
 
Не дивлячись на те, що група навчалася за індивідуальними навчальними планами та програмами, за такий короткий термін всім вдалося продемонструвати високий рівень отриманих знань, умінь та навичок з теоретичної та практичної підготовки.
 
Свідоцтвом результативності навчання є те, що усі дівчата будуть працевлаштовані в готель "Мандарин" та на базу відпочинку "Дружба", де вони проходили виробничу практику.
 
"Виробнича практика важлива, як для нас, так і для слухачів. Для готелів – це можливість знайти кваліфікованих робітників. А для майбутніх покоївок – навчитися працювати в реальних умовах , поспілкуватися з кваліфікованими покоївками, перейняти їх досвід і застосувати знання на практиці. Крім того, не варто забувати, що виробнича практика - це шанс зарекомендувати себе перед роботодавцем та отримати бажану посаду," - відзначила майстер виробничого навчання Ольга Коробка.

Роздрукувати