17-5-2018

Свято Всесвітній день вишиванки

Сьогодні в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пройшло традиційне свято Всесвітній день вишиванки «Україна у кожного в серці».

Підготовка до цього свята велась заздалегідь: готували вишиванки, писали власні вірші та складали пісні. У Святі брали участь всі співробітники Центру та слухачі. Нетрадиційно пройшов відкритий урок теоретичних знань у слухачів за професією «Адміністратор», в якому взяли участь не тільки слухачі та педпрацівники, а й гості.

На  уроці слухачі розповідали, що вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Експерти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок.  Одночасно проходив профорієнтаційний захід в рамках пілотного проекту « Професія під час навчання в школі». На свято завітали гості: в.о. голови  Державної  служби зайнятості Валерій Ярошенко, керівництво Обласного центру зайнятості та представники громадських організацій.

Колектив Харківського центру ПТО ДСЗ в день вишиванки декларував свою єдність, професіоналізм та любов до України.

Роздрукувати