30-9-2021

УНІКАЛЬНА ПОСЛУГА - НАВЧАННЯ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ РОБОТОДАВЦЯ ЗА ДУАЛЬНОЮ ФОРМОЮ

В рамках соціального партнерства із ТОВ «Велотрейд» Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості організоване підвищення кваліфікації робітників підприємства за напрямом: «Сучасні методи обробки на металорізальних верстатах».
 
Вже завершено підготовчий етап, під час якого робочої групою у складі викладачів та майстрів виробничого навчання за професіями металообробної промисловості та машинобудування були успішно вирішили наступні задачі:
✔️ ознайомлення педагогічних працівників Центру з обладнанням виробництва – токарними верстатами, на яких працюватимуть кваліфіковані робітники;
✔️ визначення переліку професійних компетентностей, які необхідно сформувати в слухачів протягом навчального курсу;
✔️ розробка та погодження з роботодавцями – замовниками робітничих кадрів робочого навчального плану і програми курсу обсягом 190 годин.
 
Програма складається з двох модулів: теоретичного і практичного. Процес викладання побудований за принципом навчання в умовах реального виробництва, отже слухачі під керівництвом досвідченого викладача Олександра Карпенка наразі опановують технологію токарної та фрезерної обробки безпосередньо на підприємстві.

Роздрукувати