11-3-2020

УНІКАЛЬНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС НА ФРЕЗЕРНОМУ ВЕРСТАТІ SCHAUBLIN

05 лютого 2020 року на базі Харківського центру професійно-технічної освіти відбувся майстер-клас з сучасних технологій на фрезерному верстаті SCHAUBLIN 51-5axis по виготовленню деталі «Повітряний розподільник».

Учасники: студенти Харківського комп'ютерно-технологічного коледжу НТУ "ХПІ", 4–го курсу за спеціальністю «Обслуговування верстатів з програмним управлінням і роботою технічних комплексів».

На майстер-класі майстер виробничого навчання Ямников Петро ознайомив студентів з роботою фрезерного верстата SCHAUBLIN 51-5axis та методами обробки поверхонь деталі різним інструментом.

- Для тих, хто хоче стати грамотним фахівцем в машинобудуванні або інших перспективних галузях промисловості, участь в подібних майстер-класах дає можливість отримати корисну інформацію безпосередньо від майстра виробництва, який знає справу з практичного боку, - поділився своєю думкою майстер виробничого навчання Ямников Петро.

Участь студентів коледжу у майстер-класі стала першим кроком у співпраці між Харківським комп’ютерно-технологічним коледжем і Центром.

Роздрукувати