12-3-2020

ВЕЛИКА МАСЛЯНА

Масляну можна вважати одним з найбільш яскравих і веселих народних свят. Масляна уособлює перехід від зими до весни, це символ пробудження і процвітання. Проходить вона завжди взимку і покликана пробудити землю від довгої холодної сплячки і просити у неї родючості на майбутню весну і літо. Народне гуляння триває тиждень і завершується Прощеною неділею.

Уже традиційно у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проходить святкування Великої Масляної. На свято зібралися співробітники та слухачі Центру. Також на свято запросили учнів з КЗ "Дергачівський ліцей 3". Неймовірно дійство супроводжувалося піснями, конкурсами та хороводами.

Під час святкування Масляної для учнів проведено майстер-клас по виготовленню сонечка майстринею виробничого навчання Осіповою М.Г..

Святкування Великої Масляни завершилося частуванням всіх присутніх млинцями та урочистим спаленням опудала – символу холодної і важкої зими. Тому, прощаючись з ним, усі раділи тому, що всі печалі, прикрості й образи минулої пори року перетворюються на попіл, а весна принесе тільки здоров’я, щастя, радість, любов та благополуччя!

Роздрукувати