17-12-2020

ВІДЗНАКА ЗА РЕАЛЗАЦІЮ ПРОЄКТУ "IT START FOR WOMEN"

Цьогоріч Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих», Представництво Німецької асоціації народних університетів DVV International в Україні провела ІV загальноукраїнський конкурс найкращих проєктів у сфері освіти дорослих.
 
Головна мета конкурсу: сприяння розвитку і популяризації освіти дорослих в Україні; стимулювання професійної взаємодії провайдерів освіти дорослих; об’єднання зусиль, вироблення спільного бачення, накопичення досвіду і поширення кращих практик та корисних ініціатив, спрямованих на формування суспільства, що навчається впродовж життя.
 
До участі у конкурсі були запрошені провайдери освіти дорослих в Україні, у тому числі всі зацікавлені державні та недержавні установи, які працюють у сфері освіти дорослих.
Конкурс проводився у 4-х номінаціях:
✔ кращий освітній проект з активізації місцевих громад;
✔ кращий освітній проект для осіб поважного віку;
✔ кращий освітній проект, спрямований на соціальну інтеграцію ВПО та інших вразливих груп населення;
✔ кращий освітній проект, спрямований на сприяння працевлаштуванню або розвиток соціального підприємництва.
 
Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості прийняв участь у четвертому загальноукраїнському конкурсі кращих проєктів у сфері освіти дорослих.
За результатами конкурсу Центр отримав друге місце у номінації "Кращий освітній проект, спрямований на сприяння працевлаштуванню або розвиток соціального підприємництва" за реалізацію проєкту «ІТ старт для жінок».
 
Нагадуємо,що проект «ІТ старт для жінок» реалізовано Центром в межах проєкту «Centre of Gender Culture - Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом.
Цільова аудиторія проєкту - мешканки Харківської області (окрім Харкова). Пріоритет було надано претенденткам з вразливих груп населення та без попереднього досвіду у IT.
Для учасниць «IT Start for Women» була розроблена комплексна програма:
✔️ навчальні курси тестувальниці програмного забезпечення та англійської для IT;
✔️ заняття зі створення власного підприємства та працевлаштування у IT;
✔️ нетворкінг-зустріч з роботодавцями галузі.
Реалізація проєкту «ІТ старт для жінок» сприяло досягненню гендерного балансу на місцевому ринку праці. А кар’єрний успіх учасниць став прикладом подолання професійних гендерних стереотипів для інших мешканок невеликих громад Харківської області.

Роздрукувати