18-2-2019

ВИПУСК ФРЕЗЕРУВАЛЬНИКІВ!

Характерна для сьогоднішньої ситуації модернізація виробництва вимагає підготовки працівників, які швидко пристосовуються, здатних навчатися та освоювати нові професії.

Основними пріоритетними завданнями Центру є вдосконалення навчально-виробничого процесу з метою підготовки саме таких професіоналів.

Особливість роботи фрезерувальника  передбачає виготовлення деталей або виробів за певними кресленнями з урахуванням оптимальної технології обробки, особливостей матеріалу і технічних можливостей верстата. Ця професія одна з найбільш провідних робітничих професій машинобудування і металообробки!

За період опанування курсу наші слухачі навчилися обробляти  площини, пази, складні криволінійні і фасонні поверхні деталей; підбирати необхідний ріжучий і вимірювальний інструмент; читати креслення; проводити розрахунки режимів різання і виконувати контроль якості виготовленого виробу.

Сьогодні завершили своє навчання слухачі групи №52-ХЦ/18. Державна кваліфікаційна комісія високо оцінили набуті знання та вміння випускників, які підготовлені до виконання робіт згідно з вимогами роботодавця, що дозволяє випускникам працевлаштуватись за новою професією.

Роздрукувати