14-8-2018

Випуск кваліфікованих «Лицювальників - плиточників»

     Харківський центр ПТО ДСЗ багато років готує для підприємств-замовників кваліфікованих робітничих кадрів за професією «Лицювальник - плиточник» 3-го розряду.

Якість знань наших випускників забезпечується створеною в навчальному Центрі сучасною матеріально-технічною базою, інноваційними формами і засобами навчання з широким застосуванням мультимедійних технологій.

14 серпня 2018 року в Центрі пройшла чергова Державна кваліфікаційна атестація слухачів групи № 15-ХЦ/18майстер виробничого навчання Горяїнов Сергій Володимирович . Державна кваліфікаційна атестація – це не лише підсумок і демонстрація професійних знань і навичок випускників. Все частіше на ДКА приходять провідні роботодавці, які зацікавлені у грамотних, кваліфікованих робітниках. Тут відбувається своєрідний кастинг претендентів на робочі місця, обговорюються перспективи, можливості і переваги того чи іншого підприємства, умови праці, зарплатня, вимоги і побажання до випускників. Проте відбирають не лише випускників: конкурс триває і між роботодавцями.

      Кваліфікаційні письмові роботи слухачів оцінювала незалежна комісія, яку очолив –  директор ТОВ «Променергобуд» Кулаков О.Є

За підсумками атестації голова комісії зазначив якісну теоретичну підготовку слухачів та високий професіоналізм у виконанні лицювально – плиточних робіт.

Навчання за професією «Лицювальник – плиточник» в Харківському центрі ПТО ДСЗ  тривалістю 5 місяців завершилось для слухачів-випускників  отриманням свідоцтв про присвоєння робітничої кваліфікації «Лицювальник- плиточник» 3-го розряду» та отриманням відразу робочих місць на ТОВ «Променергобуд», ТОВ «Восан».

Вітаємо наших випускників та бажаємо їм успішної самореалізації!

Роздрукувати