6-9-2021

ВИПУСК З ПРОФЕСІЇ "ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ З ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ"

Кваліфіковані робітники завжди мають попит, особливо в сфері металообробної промисловості, яка є важливою складовою в різних галузях, наприклад, в машинобудуванні, приладобудуванні та будівництві, де потрібні оператори верстатів з програмним керуванням.
 
Сьогодні дана професія не асоціюється з більш монотонною – менш престижною. В умовах розвитку сучасних виробничих технологій ця професія вийшла на новий рівень. Оператор верстатів з програмним керуванням –- це кваліфікований співробітник підприємства в сфері металообробної промисловості.
 
3 вересня 2021 року у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася державна кваліфікаційна атестація слухачів з професії "Оператор верстатів з програмним керуванням".
 
За час навчання слухачі опанували теоретичну та практичну частину профіесійної підготовки, закріпили одержані професійні уміння та навички самостійно працюючи на верстатах з програмним керуванням під час виробничої практики.
 
Результатом їх наполегливої праці стало успішне складання Державної кваліфікаційної атестації, після завершення якої вони отримали свідоцтва державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації "Оператор верстатів з програмним керуванням 2 розряду".
 
− Дуже приємно, що більшість слухачів впевнено впоралася зі складними завданнями і отримала високі бали, − розповів голова комісії, начальник учбового центру ПАТ "Харківський підшипниковий завод" Юрій Дубровін. – Сподіваюся, що вони зможуть ефективно використовувати здобуті знання та уміння на підприємствах, де планують працевлаштуватись.
 

Роздрукувати