15-6-2018

«Кравець – це втілення краси та сучасного художнього стилю»

   Професія кравця – творча та популярна професія у сфері надання послуг населенню, яка набирає все більшої актуальності на сучасному ринку праці. Відмінність професії кравця від швачки полягає у їх більш високій кваліфікації. Кравець виготовляє за індивідуальними замовленнями швейні вироби різного призначення і для різних категорій населення, переробляє вироби, допомагає обрати власний стиль одягу та модель.

   6 червня 2018 р. закінчила навчання та склала ДКА група №49-ХЦ/17 за професією «Кравець». Підготовка слухачів тривала 8 місяців, відповідно до навчального плану Державного стандарту професійно-технічної освіти за професією. У програмі навчання особлива увага приділялась основам конструювання та технології виготовлення одягу, особливостям сучасного обладнання швейного виробництва тощо.

   Слухачі проходили виробничу практику на ряді провідних підприємств легкої промисловості міста та області: ТОВ «Торговий дім «Сержио Котті», ТОВ «Виробничо-комерційна компанія «Мегасцена», Харківське учбово-виробничого підприємство №2 Українського товариства глухих, ФОП Юдіна Ольга Анатоліївна, ФОП Трофіменко Тетяна Олексіївна, ТОВ «ВКП Робочий одяг» (м. Лозова), ФОП Приходько Оксана Віталіївна (м. Первомайський) та інші. Керівництво організацій за місцями практики слухачів надало позитивних відгуків та пропозиції щодо подальшого працевлаштування.

   На державній кваліфікаційній атестації, яка традиційно проходила у форматі показу-демонстрації готових виробів, виконаних слухачами власноруч, було продемонстровано високий рівень професійної майстерності, глибокі знання технологічного процесу і величезний творчій потенціал. Представники роботодавців у складі державної кваліфікаційної комісії особливо відмітили художній смак, творчій підхід у випускників.

   Слухачі по закінченню навчання, отримали документи державного зразка з присвоєнням 3 розряду за професією «Кравець».

   Нашим випускникам ми бажаємо цікавої роботи, постійного самовдосконалення як фахівців і найголовніше – вдячних замовників, адже це – найкраща винагорода для кравця!

Роздрукувати