10-9-2020

ЗАТРЕБУВАНА ТА ВІДПОВІДІЛЬНА ПРОФЕСІЯ "АДМІНІСТРАТОР"

У нинішній динамічний час управління організацією є досить складною роботою, яку неможливо виконати тільки завдяки стандартними простими схемами управління. Необхідний кваліфікований фахівець, який може вміло керувати організацією, виробничими процесами, а також грамотно розподіляти роботу серед персоналу компанії. Адміністратор повинен добре розбиратися у всіх внутрішніх і зовнішніх процесах діяльності підприємства.

Сьогодні, 9 вересня 2020 року, завершили навчання група слухачів №1-ХЦ/20 з професії «Адміністратор» та наразі проходять державну кваліфікаційну атестацію.

Слухачі протягом п'яти місяців вивчали внутрішні і зовнішні процеси діяльності підприємства, основи правових знань, галузевої економіки та підприємництва; навчались тонкощам рекламного маркетингу та дизайну, управління персоналом.

Під час виробничої практики, яка проходила на таких підприємствах міста Харків та Харківської області, як: ТОВ «Екокурорт «Набережний», хостел «Фортеця», медичний центр «Ваш доктор», слухачі вдосконалювали свою професійну майстерність, набували нових знань та навичок.

Слід відзначити, що під час практики роботодавці мали нагоду оцінити професійний рівень молодих фахівців та запропонували багатьом слухачам після завершення навчання робочі місця.

«У цій професії мені подобається завжди бути в курсі всього, спостерігати за постійним розвитком компанії в цілому і кожного співробітника зокрема. Тут я придбала багато нових навичок: мультизадачність, оперативність, робота з документами та технікою, аналіз, спостережливість, взаємодія з людьми», - зауважила слухачка Любов Сорокіна.

Роздрукувати