10-10-2020

ЗАВЕРШЕННЯ СПІЛЬНОГО ПРОЄКТУ З TELESENS ACADEMI

Завершена реалізація спільного проєкта з Telesens Academy щодо навчання в ІТ сфері за короткотерміновим курсом «Автоматизація офісної роботи (QA Automation)».

13 слухачів прослухали тримісячний курс по ручному тестуванню ПО, веб і основам автоматизації, успішно здали фінальні завдання та отримали сертифікати про закінчення навчання.

Дипломи та сертифікати вручали директор Харківської обласної служби зайнятості Володимир Міненко, засновник Telesens Academy Едуард Рубін і заступник директора Харківського центра професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Ірина Полуніна.

П'ять випускників були відзначені рекомендаційними листами, які служать підтвердженням високих академічних результатів. А також всі слухачі курсу отримали поради щодо ефективного працевлаштування і особисту консультацію від Едуарда Рубіна про те, як розвивати отримані навички після закінчення курсів.

«Сьогодні без серйозного тестування неможливо зробити якісний продукт, - відзначила Ірина Полуніна. - Саме тестувальники і тестування програмного забезпечення - ключова ланка всього процесу розробки продукту. Від тестувальника потрібна велика професійна гнучкість, він повинен бути на піку технологій, знати найсучасніші методики, використовувати актуальні метрики і підходи. Курс навчання спроектований саме для вирішення таких завдань: дати хорошу фундаментальну базу і набір практичних інструментів».

Вітаємо випускників із завершенням навчання! Бажаємо неймовірних успіхів і реалізації задуманих планів! Віримо, що ви зможете повною мірою реалізувати себе в новій перспективній IT-професії!

Роздрукувати