Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Пошук

Авторизация

Банер
Роботодавцям Питання-відповіді

Питання: Добрый день! Есть ли у вас в программе подготовки станочников курс подготовки шлифовщиков?

Відповідь: При вивченні предмету «Технологія верстатних робіт» слухачі знайомляться зі шліфувальними верстатами і обробкою деталей на них, а також виконують шліфувальні роботи на заняттях з виробничого навчання в майстерні.

 

Питання: Добого дня! Я роботодавець, планую закупити верстати з ЧПК. Чи можливо підвищити кваліфікацію моїм робітникам на вашій базі? Які документи для цього я повинен оформити? Вартість навчання.

Відповідь: В навчальному закладі здійснюється навчання за професіями «Оператор верстатів з ЧПК» та «Налагоджувальник верстатів з ЧПК». Для організація навчання Вам потрібно звернутись особисто до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості для подання заяви та укладання договору. Вартість навчання розраховується в залежності від форми та термінів навчання.

 

Питання: Вопрос от кадровика: считаются ли профессионально-техническим образованием ваши курсы обучения по определенной специальности для безработных? У работника до этого было только среднее образование.

Відповідь: Відповідно до Закону України «Про професійно-технічну освіту» професійно-технічна освіта є комплексом педагогічних та організаційно-управлінських заходів, спрямованих на забезпечення оволодіння громадянами знаннями, уміннями і навичками в обраній ними галузі професійної діяльності, розвиток компетентності та професіоналізму, виховання загальної і професійної культури. Професійно-технічна освіта здобувається у професійно-технічних навчальних закладах.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості має ліцензію на надання освітніх послуг і після завершення навчання видає слухачам свідоцтво про присвоєння або підвищення робітничої кваліфікації, зразок якого затверджується Кабінетом Міністрів України. Таким чином, особа з середньою освітою, яка пройшла навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості і отримала свідоцтво державного зразка, вважається такою, що отримала професійно-технічну освіту.

Питання: Здравствуйте, могу ли я обучится по профессии наладчик-оператор ЧПУ. Я живу в другом городе, прочитал на сайте что предоставляется общежитие?

Відповідь: У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості організовується навчання за наступними професіями: «Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням», «Оператор верстатів з програмним керуванням», «Токар», «Верстатник широкого профілю», «Фрезерувальник», «Заточувальник».

Відповідно до Державного стандарту професійно-технічної освіти ДСПТО 7223.DJ.28.52-2014 «Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24 жовтня 2014 року за №1223, до особи, яка бажає навчатися за професією «Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням», висуваються наступні вимоги: професійно-технічна освіта, освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» за технологічно суміжною професією 3-го розряду; стаж роботи за технологічно суміжною професією 3-го розряду не менше 1-го року, медичні обмеження (порушення функцій опорно-рухового апарату, погані зір і слух, нервові та психічні захворювання, порушення координації рухів рук і пальців).

Відповідно до Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України 31.05.2013 №318/655, територіальний орган для проходження професійного навчання направляє безробітного до закладів охорони здоров’я для проходження попереднього медичного огляду. У разі направлення безробітного на професійне навчання до навчального закладу, що розташований не за місцем реєстрації його як безробітного, такий безробітний забезпечується місцем проживання на період навчання.

Навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості може здійснюватись як за рахунок коштів Фонду загальнообов’яз кового державного соціального страхування України на випадок безробіття для зареєстрованих безробітних, так і за рахунок підприємств, установ, організацій або за власний рахунок приватних осіб.

Для більш детальної консультації Ви може звернутися до центру зайнятості за місцем проживання (адреси та телефони міськрайонних центрів зайнятості можна знайти на Інтернет–порталах Державної служби зайнятості: www.dcz.gov.ua) або зателефонувати до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за номером (057) 786-71-64.