Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

Пошук

Банер
Наші випускники Артур Саркісян влаштувався оператором верстатів з програмним керуванням на ВАТ «Імперія металів»

Артур Саркісян влаштувався оператором верстатів з програмним керуванням на ВАТ «Імперія металів»

Оператор верстатів

Випускник Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) Артур Саркісян у 2011 році освоїв професію оператора верстатів з програмним керуванням. За отриманим фахом хлопець відразу працевлаштувався на ВАТ «Імперія металів».

Раніше А. Саркісян ким тільки не працював, заробітки були не стабільні та не достатні для впевненості у майбутньому. Щоб знайти більш перспективнішу та прибуткову роботу, звернувся до Харківського міського центру зайнятості.

За професійним фахом Артур Саркісян був вчителем економіки. Він свого часу закінчив Єреванський педагогічний університет. На останньому місці роботи працював менеджером з логістики. Вакансій за цими напрямками у центрі зайнятості не знайшлось. Ринок праці перенасичений економістами, менеджерами та фінансистами, а пропозиції роботи обмежені. Роботодавці потребують фахівців робітничих професій.

Робота з інструментом оплачується вище ніж робота в офісі. Саме це й стало поштовхом для Артура у зміні професійних вподобань. Він без роздумів погодився на навчання у ХЦПТО ДСЗ за новою для себе професією.

«Для того, щоб його досягти, в першу чергу потрібно багато працювати, ніколи не зупинятися на досягнутому, і старатися добитись нових вершин. Успішні люди це не ті, хто добились чогось і зупинились поспішно, а ті, які, добившись чогось, ставлять перед собою нові цілі і йдуть далі» - впевнений Артур.

За декілька місяців хлопець отримав багаж знань та став оператором верстатів з програмним керуванням.

Викладачі та майстри виробничого навчання відразу помітили завзятість та професійну наполегливість слухача. Вони направили його на проходження виробничої практики на одне з найкращих підприємств сфери металообробки - ВАТ «Імперія металів». За результатами практики роботодавець запросив Артура до себе на роботу.  За п’ять років наполегливої праці, Артур зарекомендував себе як відповідальний та самовідданий працівник. Йому доручають найточніші та найскладніші види робіт, його знає кожен робітник підприємства як найкращого.