Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Пошук

Банер
Наші випускники Артур Саркісян влаштувався оператором верстатів з програмним керуванням на ВАТ «Імперія металів»

Артур Саркісян влаштувався оператором верстатів з програмним керуванням на ВАТ «Імперія металів»

Оператор верстатів

Випускник Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) Артур Саркісян у 2011 році освоїв професію оператора верстатів з програмним керуванням. За отриманим фахом хлопець відразу працевлаштувався на ВАТ «Імперія металів».

Раніше А. Саркісян ким тільки не працював, заробітки були не стабільні та не достатні для впевненості у майбутньому. Щоб знайти більш перспективнішу та прибуткову роботу, звернувся до Харківського міського центру зайнятості.

За професійним фахом Артур Саркісян був вчителем економіки. Він свого часу закінчив Єреванський педагогічний університет. На останньому місці роботи працював менеджером з логістики. Вакансій за цими напрямками у центрі зайнятості не знайшлось. Ринок праці перенасичений економістами, менеджерами та фінансистами, а пропозиції роботи обмежені. Роботодавці потребують фахівців робітничих професій.

Робота з інструментом оплачується вище ніж робота в офісі. Саме це й стало поштовхом для Артура у зміні професійних вподобань. Він без роздумів погодився на навчання у ХЦПТО ДСЗ за новою для себе професією.

«Для того, щоб його досягти, в першу чергу потрібно багато працювати, ніколи не зупинятися на досягнутому, і старатися добитись нових вершин. Успішні люди це не ті, хто добились чогось і зупинились поспішно, а ті, які, добившись чогось, ставлять перед собою нові цілі і йдуть далі» - впевнений Артур.

За декілька місяців хлопець отримав багаж знань та став оператором верстатів з програмним керуванням.

Викладачі та майстри виробничого навчання відразу помітили завзятість та професійну наполегливість слухача. Вони направили його на проходження виробничої практики на одне з найкращих підприємств сфери металообробки - ВАТ «Імперія металів». За результатами практики роботодавець запросив Артура до себе на роботу.  За п’ять років наполегливої праці, Артур зарекомендував себе як відповідальний та самовідданий працівник. Йому доручають найточніші та найскладніші види робіт, його знає кожен робітник підприємства як найкращого.