Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.

Пошук

Банер
Наші випускники Артур Саркісян влаштувався оператором верстатів з програмним керуванням на ВАТ «Імперія металів»

Артур Саркісян влаштувався оператором верстатів з програмним керуванням на ВАТ «Імперія металів»

Оператор верстатів

Випускник Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) Артур Саркісян у 2011 році освоїв професію оператора верстатів з програмним керуванням. За отриманим фахом хлопець відразу працевлаштувався на ВАТ «Імперія металів».

Раніше А. Саркісян ким тільки не працював, заробітки були не стабільні та не достатні для впевненості у майбутньому. Щоб знайти більш перспективнішу та прибуткову роботу, звернувся до Харківського міського центру зайнятості.

За професійним фахом Артур Саркісян був вчителем економіки. Він свого часу закінчив Єреванський педагогічний університет. На останньому місці роботи працював менеджером з логістики. Вакансій за цими напрямками у центрі зайнятості не знайшлось. Ринок праці перенасичений економістами, менеджерами та фінансистами, а пропозиції роботи обмежені. Роботодавці потребують фахівців робітничих професій.

Робота з інструментом оплачується вище ніж робота в офісі. Саме це й стало поштовхом для Артура у зміні професійних вподобань. Він без роздумів погодився на навчання у ХЦПТО ДСЗ за новою для себе професією.

«Для того, щоб його досягти, в першу чергу потрібно багато працювати, ніколи не зупинятися на досягнутому, і старатися добитись нових вершин. Успішні люди це не ті, хто добились чогось і зупинились поспішно, а ті, які, добившись чогось, ставлять перед собою нові цілі і йдуть далі» - впевнений Артур.

За декілька місяців хлопець отримав багаж знань та став оператором верстатів з програмним керуванням.

Викладачі та майстри виробничого навчання відразу помітили завзятість та професійну наполегливість слухача. Вони направили його на проходження виробничої практики на одне з найкращих підприємств сфери металообробки - ВАТ «Імперія металів». За результатами практики роботодавець запросив Артура до себе на роботу.  За п’ять років наполегливої праці, Артур зарекомендував себе як відповідальний та самовідданий працівник. Йому доручають найточніші та найскладніші види робіт, його знає кожен робітник підприємства як найкращого.