Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.

Пошук

Банер
Наші випускники Михайло Гречанюк навчився сам налагоджувати верстати та маніпулятори з числовим програмним керуванням, а тепер навчає інших

Михайло Гречанюк навчився сам налагоджувати верстати та маніпулятори з числовим програмним керуванням, а тепер навчає інших

Випускник Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) Михайло Гречанюк у 2016 році здобув професію налагоджувальника верстатів та маніпуляторів з числовим програмним керуванням (далі - ЧПК). Як один з кращих слухачів, він отримав запрошення на роботу майстром виробничого навчання в майстернях ХЦПТО ДСЗ, де успішно працює й досі.

До цього у Михайла за плечима вже була освіта. Він закінчив Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальністю радіоелектроніка, електронна схемотехніка та зв'язок. Отримав ступінь спеціаліста з викладання технічних дисциплін в професійно-технічних навчальних закладах. Свій кар'єрний шлях Михайло пройшов від професії інженера в Конструкторському бюро ім. О.О. Морозова до інспектора державної фіскальної служби України. Спробував себе в багатьох напрямках роботи. І зрозумів, що успіх буває різним. Різними є і шляхи його досягнення. А допомагають наполегливість, цілеспрямованість, віра в себе та власні сили. Тому він вирішив отримати нову, сучасну професію налагоджувальника верстатів і маніпуляторів з ЧПК. Михайло важає, що за цією професією  майбутнє. І він вже в тренді! Знає цю роботу сам та навчає інших. Спілкуючись з дорослими людьми, Михайло й сам навчається педагогічному мистецтву наставництва, адже серед слухачів і різниця у віці, і неоднаковість життєвого досвіду, і різниця поколінь.

«Я вірю, що кожен із нас здатен стати успішним. Необхідно завжди ставити перед собою мету та  впевнено крокувати до неї, незважаючи на невдачі і перешкоди. Успішна людина не цурається своїх помилок, вона навчається з їхньою допомогою, отримує життєвий досвід та професіоналізм. Моя особиста думка полягає в тому, що успішними людьми не народжуються, успішними людьми стають у процесі постійної роботи над собою», - вважає Михайло.