Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Пошук

Банер
Наші випускники Михайло Гречанюк навчився сам налагоджувати верстати та маніпулятори з числовим програмним керуванням, а тепер навчає інших

Михайло Гречанюк навчився сам налагоджувати верстати та маніпулятори з числовим програмним керуванням, а тепер навчає інших

Випускник Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) Михайло Гречанюк у 2016 році здобув професію налагоджувальника верстатів та маніпуляторів з числовим програмним керуванням (далі - ЧПК). Як один з кращих слухачів, він отримав запрошення на роботу майстром виробничого навчання в майстернях ХЦПТО ДСЗ, де успішно працює й досі.

До цього у Михайла за плечима вже була освіта. Він закінчив Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальністю радіоелектроніка, електронна схемотехніка та зв'язок. Отримав ступінь спеціаліста з викладання технічних дисциплін в професійно-технічних навчальних закладах. Свій кар'єрний шлях Михайло пройшов від професії інженера в Конструкторському бюро ім. О.О. Морозова до інспектора державної фіскальної служби України. Спробував себе в багатьох напрямках роботи. І зрозумів, що успіх буває різним. Різними є і шляхи його досягнення. А допомагають наполегливість, цілеспрямованість, віра в себе та власні сили. Тому він вирішив отримати нову, сучасну професію налагоджувальника верстатів і маніпуляторів з ЧПК. Михайло важає, що за цією професією  майбутнє. І він вже в тренді! Знає цю роботу сам та навчає інших. Спілкуючись з дорослими людьми, Михайло й сам навчається педагогічному мистецтву наставництва, адже серед слухачів і різниця у віці, і неоднаковість життєвого досвіду, і різниця поколінь.

«Я вірю, що кожен із нас здатен стати успішним. Необхідно завжди ставити перед собою мету та  впевнено крокувати до неї, незважаючи на невдачі і перешкоди. Успішна людина не цурається своїх помилок, вона навчається з їхньою допомогою, отримує життєвий досвід та професіоналізм. Моя особиста думка полягає в тому, що успішними людьми не народжуються, успішними людьми стають у процесі постійної роботи над собою», - вважає Михайло.