Пошук

Банер
Наші випускники Михайло Гречанюк навчився сам налагоджувати верстати та маніпулятори з числовим програмним керуванням, а тепер навчає інших

Михайло Гречанюк навчився сам налагоджувати верстати та маніпулятори з числовим програмним керуванням, а тепер навчає інших

Випускник Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) Михайло Гречанюк у 2016 році здобув професію налагоджувальника верстатів та маніпуляторів з числовим програмним керуванням (далі - ЧПК). Як один з кращих слухачів, він отримав запрошення на роботу майстром виробничого навчання в майстернях ХЦПТО ДСЗ, де успішно працює й досі.

До цього у Михайла за плечима вже була освіта. Він закінчив Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальністю радіоелектроніка, електронна схемотехніка та зв'язок. Отримав ступінь спеціаліста з викладання технічних дисциплін в професійно-технічних навчальних закладах. Свій кар'єрний шлях Михайло пройшов від професії інженера в Конструкторському бюро ім. О.О. Морозова до інспектора державної фіскальної служби України. Спробував себе в багатьох напрямках роботи. І зрозумів, що успіх буває різним. Різними є і шляхи його досягнення. А допомагають наполегливість, цілеспрямованість, віра в себе та власні сили. Тому він вирішив отримати нову, сучасну професію налагоджувальника верстатів і маніпуляторів з ЧПК. Михайло важає, що за цією професією  майбутнє. І він вже в тренді! Знає цю роботу сам та навчає інших. Спілкуючись з дорослими людьми, Михайло й сам навчається педагогічному мистецтву наставництва, адже серед слухачів і різниця у віці, і неоднаковість життєвого досвіду, і різниця поколінь.

«Я вірю, що кожен із нас здатен стати успішним. Необхідно завжди ставити перед собою мету та  впевнено крокувати до неї, незважаючи на невдачі і перешкоди. Успішна людина не цурається своїх помилок, вона навчається з їхньою допомогою, отримує життєвий досвід та професіоналізм. Моя особиста думка полягає в тому, що успішними людьми не народжуються, успішними людьми стають у процесі постійної роботи над собою», - вважає Михайло.