Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

Пошук

Банер
Наші випускники Михайло Гречанюк навчився сам налагоджувати верстати та маніпулятори з числовим програмним керуванням, а тепер навчає інших

Михайло Гречанюк навчився сам налагоджувати верстати та маніпулятори з числовим програмним керуванням, а тепер навчає інших

Випускник Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) Михайло Гречанюк у 2016 році здобув професію налагоджувальника верстатів та маніпуляторів з числовим програмним керуванням (далі - ЧПК). Як один з кращих слухачів, він отримав запрошення на роботу майстром виробничого навчання в майстернях ХЦПТО ДСЗ, де успішно працює й досі.

До цього у Михайла за плечима вже була освіта. Він закінчив Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальністю радіоелектроніка, електронна схемотехніка та зв'язок. Отримав ступінь спеціаліста з викладання технічних дисциплін в професійно-технічних навчальних закладах. Свій кар'єрний шлях Михайло пройшов від професії інженера в Конструкторському бюро ім. О.О. Морозова до інспектора державної фіскальної служби України. Спробував себе в багатьох напрямках роботи. І зрозумів, що успіх буває різним. Різними є і шляхи його досягнення. А допомагають наполегливість, цілеспрямованість, віра в себе та власні сили. Тому він вирішив отримати нову, сучасну професію налагоджувальника верстатів і маніпуляторів з ЧПК. Михайло важає, що за цією професією  майбутнє. І він вже в тренді! Знає цю роботу сам та навчає інших. Спілкуючись з дорослими людьми, Михайло й сам навчається педагогічному мистецтву наставництва, адже серед слухачів і різниця у віці, і неоднаковість життєвого досвіду, і різниця поколінь.

«Я вірю, що кожен із нас здатен стати успішним. Необхідно завжди ставити перед собою мету та  впевнено крокувати до неї, незважаючи на невдачі і перешкоди. Успішна людина не цурається своїх помилок, вона навчається з їхньою допомогою, отримує життєвий досвід та професіоналізм. Моя особиста думка полягає в тому, що успішними людьми не народжуються, успішними людьми стають у процесі постійної роботи над собою», - вважає Михайло.