Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Пошук

Банер
Новини Професійним перукарям вручили дипломи

Професійним перукарям вручили дипломи

На іспиті у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі — ХЦПТО ДСЗ) випускниці продемонстрували вміння з перукарської справи, які здобули під час навчання

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі — ХЦПТО ДСЗ) відбувся іспит за професією «Перукар» (перукар-модельєр). На екзамені випускниці продемонстрували професійні навички, які здобули за час навчання.

Знання та навички перукарської майстерності слухачі опановували майже протягом півроку. Професійні вміння удосконалювали під час практики у роботодавців міста та області, зокрема у салонах «Колібрі», «Сільвія», «Золота роза», «Людмила» та у ФОП Єндовицька Л.Ю., ФОП Боровік, ФОП Власенко Т.С., ФОП Коваленко М.І., ФОП Ільченко В.М.

По завершенню іспиту випускницям вручили дипломи. Роботодавці, присутні під час заходу, відразу запропонували роботу кваліфікованим перукарям.