Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Пошук

Банер
Новини Питання оцінювання слухачів обговорили у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Питання оцінювання слухачів обговорили у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Згідно з планом роботи Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості було проведено засідання педагогічної ради на тему: «Система контролю і оцінювання навчальних досягнень слухачів у процесі теоретичного і виробничого навчання».

Під час заходу було наголошено, що перед професійно-технічними навчальними закладами державою поставлено завдання — підготувати професійно компетентних робітників певної кваліфікації та рівня освіти, здатних виконувати свої професійні обов’язку в рамках суспільного розподілу праці. Для цього на кожному етапі формування навчальної діяльності слухачів необхідно систематично та системно проводити контроль навчальних досягнень слухачів.

Викладачі детально розглянули кожен із структурних компонентів системи контролю, приклади тестових завдань за 4 рівнями навчальних досягнень (початковий, середній, достатній, високий) для різних професій. Окремо було відмічено систему роботи щодо оцінювання навчальних досягнень слухачів.

 

 

 

При повному або частковому використанні інформації

посилання на веб-сторінку служби зайнятості обов’язкове!


Якщо в представленій інформації є помилки або неточності, просимо надіслати повідомлення на електронну адресу: рr@khcz.gov.ua